Hakkımızda

Kapı kolunda lider kuruluş olan “CESAN Kapı Kolları ve Aksesuarları”, 1988 yılında kapı ve ev dekorasyonu sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur. CESAN, 25 yıla aşkın kaliteden ödün vermeden üretim ve satış hizmetti vermektedir. Artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş ve modern kapı kolu anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak sektörün üst sıralarındaki yerini korumayı başarmıştır.

CESAN kurulduğu yıldan bugüne yüksek kalite ve modern dekorasyon anlayışını tanıtarak daima ilklerin öncülüğünü yapmıştır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru çözümler üreten CESAN: YUNİ, CESAN ve CSN markaları ile fonksiyonel, estetik ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Ürün grupları arasına 2011 yılında kilit üretimini ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarını tek ve daha geniş bir kapsamda karşılamayı amaçlamıştır.

Kapı aksesuar ürünlerimizin arasına 2011 yılında katılan YUNİ markalı kilitlerimizle müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Araştırmalarımız neticesinde 2011′da kilit üretim faaliyetlerinin fabrikamızın bünyesinde başlatılması kararlaştırılmıştır. Ürettiğimiz kilitlerin sağlam yapısı ve kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz beğenisini kazanmayı başardık. Kilit üretimimize gösterilen ilgi, yeni projeler geliştirmemize, yenilikçi adımlar atmamıza ve daha hızlı yükselmeye devam etmemizde sebep olmaktadır.

YUNİ, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında 200′e aşkın Yetkili Satış Noktaları ile tüketicisinin beğenisine sunarken, müşterilerinin yaşam tarzını kolaylaştırmayı ve farklılaştırmayı hedeflemektedir. Globalleşen dünyada, yeniliklerin önceliği olan bir ortamda, müşterilerinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak her zaman esnek, öncü ve yaratıcı ürün ve hizmetleri tasarlayıp sunmaktadır. Uluslararası marka olarak bilinen YUNİ ürünlerimiz, zarif, modern ve çağdaş tasarımları ile her kültüre hitap etmektedir. Estetik ürünleri ve elegan tasarımları ile YUNİ ev ortamlarınıza zarif bir hava katmaktadır.

“YUNİ”; Ortadoğu, Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerinde geniş müşteri kitlesine sahiptir. Dünya çapında kendini kanıtlamış “Türk Malı” etiketi insanlara güven vermesi yurtdışı başarılarımızın bir başka etkenidir.